XX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Dzieci z naszego przedszkola pod opieką artystyczną Pani Moniki Wicik

zajęły I miejsceXX Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

Prośba

Społeczność przedszkolna zwraca się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową dla naszej nauczycielki. Pani Kasia wychowała wielu absolwentów naszego przedszkola, wykazała się wielkim sercem i miłością do dzieci, a teraz sama potrzebuje pomocy. Fundacja Drużyna Błażeja wspiera naszą koleżankę.

Zbiórka w przedszkolu trwa do 20.01

Wpis z fb Drużyna Błażeja
Katarzyna mieszkanka otwocka, pedagog, wychowawca w otwockim Przedszkolu nr 10 „Leśne Skrzaty”. Ukochana pani, oddana dzieciom i organizatorka wielu akcji charytatywnych w tym także dla naszych podopiecznych.
Teraz to ona potrzebuje pomocy, gdyż od prawie 2 lat zmaga się z nowotworem. Niestety leczenie nie pomaga, pokazują się nowe blizny i zaczerwienienia. Liczne operacje, naświetlania nie rokują zbyt dobrze. Nowotwór się posuwa co widać na skórze. Obecna opieka paliatywna nastawiona tylko na spowolnienie choroby. Katarzyna się nie poddaje, ma ukochanego 7 – letniego syna, który jest jej całym światem, ale pewnych rzeczy nie rozumie.
Obecna chemioterapia będzie podawana, dopóki będą dostępne refundowane preparaty.
Ale liczy, że może uda się leczenie odpłatne, nierefundowanym preparatem OLAPARIB oraz udział w badaniach klinicznych.

Indywidualny numer rachunku bankowego Katarzyny:
(przelewy krajowe i zagraniczne)

Santander Bank Polska S.A

Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Wojtkowiak Katarzyna – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

#Przedszkole Nr 10 Leśne Skrzaty w Otwocku

Informacja dla Rodziców

to są aktualne adresy mailowe do kontaktu z nauczycielami grup:

Bezpieczeństwo danych RODO

Podstawowe informacje.

Od dnia 25.05.2018 r. wchodzą przepisy RODO, zgodnie z którymi publikujemy podstawowe informacje
dotyczące Ochrony Bezpieczeństwa Danych w naszej placówce.

Administratorem danych osobowych jest:
Przedszkole nr 10 „Leśne Skrzaty” w Otwocku  Reprezentowana przez Dyrektora Panią Ewelinę Pszczółkowską

Obecnie Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (zgodnie z przepisami RODO) w naszej placówce jest:
pani Bożena Marchel - Potrzuska,
Podajemy dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych, do którego należy zgłaszać ewentualne przypadki naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych:
numer telefonu: 502099840.

Informujemy, że:
1. Odbiorcami danych osobowych są wszyscy Pracownicy Przedszkola adekwatnie do zakresu obowiązków.
2. Dane osobowe przetwarzane będą, w celu realizacji ustawowych i statutowych zadań Szkoły i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
3. Dane osobowe przetwarzane będą w okresie niezbędnym do realizacji Państwa obsługi oraz w zgodzie z wymogami prawa.
4. Okresy przechowywania danych poszczególnych kategorii regulują przepisy Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2017 r., poz. 59 z późniejszymi zmianami).
5. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jest to „prawo do bycia zapomnianym”). Można tego dokonać bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku braku niektórych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Państwu wszystkich usług.

Numery kont

OPŁATA ZA ŻYWIENIE