Drodzy Rodzice

Informujemy że nasze przedszkole będzie pełniło dyżur wakacyjny w terminie

5-30 lipca 2021

Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny prosimy składać do 16 kwietnia

druk wniosku dostępny jest w przedszkolu

Drodzy Rodzice

w związku z informacją przekazaną przez Ministra Zdrowia podczas czwartkowej konferencji prasowej informujemy, iż od poniedziałku 29 marca do 9 kwietnia będziemy przyjmować do przedszkola tylko dzieci rodziców pracujących w służbie zdrowia i w służbach porządkowych (policja, wojsko, straż pożarna)

Informujemy, że okres nauki zdalnej został przedłużony do dnia 16 IV 2021 r.
Przedszkole  będzie funkcjonowała zgodnie z dotychczasowymi zasadami uwzględniającymi wytyczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 12 kwietnia 2021 r.

Drodzy Rodzice Dzieci, które jeszcze nie są Naszymi Przedszkolakami

przypominamy, że w dniach 29.03 - 2.04 należy złożyć

potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola

do pudełka przy wejściu

Drodzy Rodzice

to są aktualne adresy mailowe do kontaktu z nauczycielami grup:

Bezpieczeństwo danych RODO
Podstawowe informacje.

Od dnia 25.05.2018 r. wchodzą przepisy RODO, zgodnie z którymi publikujemy podstawowe informacje
dotyczące Ochrony Bezpieczeństwa Danych w naszej placówce.

Administratorem danych osobowych jest:
Przedszkole nr 10 „Leśne Skrzaty” w Otwocku  Reprezentowana przez Dyrektora Panią Ewelinę Pszczółkowską

Obecnie Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (zgodnie z przepisami RODO) w naszej placówce jest:
pani Bożena Marchel - Potrzuska,
Podajemy dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych, do którego należy zgłaszać ewentualne przypadki naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych:
numer telefonu: 502099840.

Informujemy, że:
1. Odbiorcami danych osobowych są wszyscy Pracownicy Przedszkola adekwatnie do zakresu obowiązków.
2. Dane osobowe przetwarzane będą, w celu realizacji ustawowych i statutowych zadań Szkoły i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
3. Dane osobowe przetwarzane będą w okresie niezbędnym do realizacji Państwa obsługi oraz w zgodzie z wymogami prawa.
4. Okresy przechowywania danych poszczególnych kategorii regulują przepisy Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2017 r., poz. 59 z późniejszymi zmianami).
5. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jest to „prawo do bycia zapomnianym”). Można tego dokonać bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku braku niektórych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Państwu wszystkich usług.